Sveiki,

Džiaugiuosi, kad užsukote į mano tinklapį. Net neabejoju, kad esate smalsus, siekiantis geriau pažinti save, kitus ir supantį pasaulį žmogus. Susipažinkime!

Aš esu psichologė, kognityvinės elgesio terapijos praktikė Monika Petkevičienė. Psichologines žinias kaupiu nuo 2009 m. Esu įgijusi psichologijos bakalauro, magistro laipsnius. Šiuo metu studijuoju kognityvinę elgesio terapiją. Nuolatos keliu kvalifikaciją įvairiuose mokymuose, seminaruose.

Darbe ir gyvenime vadovaujuosi nuostata, kad kiekviena istorija yra unikali, verta būti išgirsta, išjausta, įprasminta. Žmogus yra vertingas, galintis keistis, tobulėti.

Gyvename besikeičiančiame pasaulyje, todėl tenka mokytis kaip reaguoti, prisitaikyti prie įvairių vidinių ar išorinių pokyčių. Kartais nutinka taip, kad atsidūrę tam tikrose situacijose tarsi "užstringam", jaučiam stiprius ir/ar nemalonius jausmus, nežinome kaip iš tokios būsenos išsivaduoti. Tokias situacijas galima vadinti gyvenimo iššūkiais. Iššūkiai gali mus palaužti, bet gali suteikti galimybę išmokti naujų dalykų ir sustiprėti. 

Psichologas neapsaugo nuo iššūkių, nes jie yra mūsų visų gyvenimo dalis. Psichologas padeda atrasti būdus kaip su iššūkiais būti, įveikti juos, įprasminti tai kas vyksta su mumis. Įveikę iššūkius tampame brandesni, išmintingesni, išmokstame naujų elgesio bei mąstymo būdų, kurie padeda ateityje drąsiau veikti pačiam. 

Kviečiu pasidalinti savo istorija ir kartu atrasti sprendimus.

Su šiluma,

Psichologė

Monika Petkevičienė

Išsilavinimas:

  • 2021 - šiuo metu Lietuvos sveikatos mokslų universitete studijuoju kognityvinę elgesio terapiją.
  • 2018 m. įgytas psichologijos magistro laipsnis (Lietuvos edukologijos universitetas).
  • 2015 m. įgytas psichologijos bakalauro laipsnis (Lietuvos edukologijos universitetas).

Darbo patirtis:

  • Nuo 2019 m. iki dabar programos "Renkuosi mokyti" dalyvė, gimnazijos psichologė (mokinių, tėvų, pedagogų konsultavimas).
  • Nuo 2018 m. iki dabar privati psichologo praktika (suaugusių konsultavimas).
  • Nuo 2018 m. seminarų, mokymų vedimas.
  • 2018-2019 m. VŠĮ Žmogaus socialinės raidos tyrimų centras, psichologė (suaugusių konsultavimas, grupių vedimas).